Новий уряд Словаччини приступив до роботи

Парламент Словацької республіки у четвер ухвалив новий склад і програму роботи уряду країни.

За це рішення проголосувало 93 депутати з усього 141 депутатів присутніх депутатів, члени опозиційної партії Smer колишнього голови словацького уряду Роберта Фіца в голосуванні участі не брали.

Крім прем’єра до складу уряду входить 15 міністрів. Прем’єр Ігор Матовіч у програмі роботи уряду визначив як головні завдання боротьбу з корупцією, відкриту роботу органів влади, відновлення довіри до владних структур, модернізацію юстиції, розвиток громадянського суспільства. Особливу увагу уряд хоче присвятити біднішим, хворим і слабшим громадянам.

 

Вперше в головному програмному документі словацького уряду серед пріоритетів закордонної політики виділена Україна. У програмі наголошується, що Словаччина буде «активно підтримувати трансформацію й європейську перспективу України» і «не визнаватиме порушення територіальної інтеграції України» (сторінка 107 програми – ред.).

Словацький уряд також ставить своєю метою захист і підтримку національних меншин, зокрема, «представникам національних меншин уряд створюватиме можливості для збереження їхніх культурних звичаїв, мови, традицій і не буде ухвалювати такі заходи, які були б скеровані до асиміляції з більшістю населення чи таку асиміляцію підтримували б».

 

your ad here

Таджикистан офіційно підтвердив 15 випадків коронавірусу в країні

Міністерство охорони здоров’я і соціального захисту Таджикистану 30 квітня офіційно підтвердило наявність в країні коронавірусу. Відомство повідомило про 15 підтверджених випадків COVID-19, зокрема про 10 у Согдійської області і п’ять – у Душанбе, зазначають місцеві державні ЗМІ.

У зв’язку з цим Республіканська комісія з профілактики коронавірусної інфекції оголосила в країні з 4 травня 2020 року літні канікули для студентів 1-го, 2-го і 3-го курсів вузів Таджикистану і ухвалила рішення, що населення країни має обов’язково носити медичні маси.

Вранці перед офіційним оголошенням глава Ради директорів клініки Ібн Сіно у Душанбе Абдухаліл Холікзод повідомив у соцмережах, що «кілька співробітників клініки захворіли інфекційною хворобою, яка поширюється в країні», але при цьому не уточнив, про яке захворювання йдеться.

 

Влада Таджикистану довгий час заперечувала, що у країні є заражені коронавірусом чи померлі від COVID-19. У країні довгий час не закривали школи і не скасовували масові заходи: проводився навіть чемпіонат країни з футболу, який призупинили лише кілька днів тому. Але при цьому в період з 1 лютого по 30 квітня на території Таджикистану на карантин відправили понад 10 тисяч людей, 8 тисяч перебувають в ньому й зараз.

На початку травня країну може відвідати місія експертів ВООЗ: представники організації відвідають медичні установи та інші важливі об’єкти охорони здоров’я, а за підсумками візиту розкажуть про ситуацію з коронавірусом у регіоні.

 

your ad here

У Росії перенесли відкриття «головного храму Міноборони», де є зображення Сталіна та Путіна

У Росії перенесли урочисте відкриття споруди, яку неофіційно називають «головним храмом міністерства оборони». Це сталося через епідемію COVID-19, повідомляє російська агенція «Інтерфакс» та інші російські ЗМІ.

Співрозмовник агенції припустив, що «термін відкриття храму буде синхронізований із датою офіційного святкування» завершення бойових дій у Європі, тобто 24 червня або 3 вересня.

 

Раніше урочистості планувалися 6 травня 2020 року. Висота будівлі становить 95 метрів, будівництво обійшлося в шість мільярдів рублів (це понад два мільярди гривень).

Член ради з культури при патріархові РПЦ Леонід Калінін назвав прийнятним зображення президента Росії Володимира Путіна та інших чиновників у храмі на мозаїці на тему анексії українського Криму, а портрета радянського диктатора Йосипа Сталіна – на мозаїці із зображенням параду, який відбувся 24 червня 1945 року і був присвячений перемозі над нацистською Німеччиною.

 

Парад 9 травня в 2020 року не відбудеться через епідемію. Президент Росії Володимир Путін обіцяв, що урочистості відбудуться пізніше, але дату не називав.

your ad here

«Будеш знімати, тебе тут не стане!» – як зустрічають журналістів хами з «Волинської оптової бази» в Києві

«Будеш знімати, тебе тут не стане!» – як зустрічають журналістів хами з київських ринків.

Уряд дозволив ринкам працювати, втім за умови жорсткого дотримання санітарно-епідеміологічних вимог. Серед них: обов’язковість масок, антисептик на вході, наявність щитків між продавцем і покупцем, дистанція між продавцями у три метри, дезінфекція торгових поверхонь кожні три години і контроль чисельності: не більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі. Ми відправилися на ринки, аби у прямому ефірі поспілкуватися із покупцями та продавцями щодо оновлених державою правил.

«Волинська оптова база» працювала і під час карантину, адже є місцем гуртових продовольчих закупівель, але працює і як роздрібний ринок. Не всі працівники охоче спілкувалися з журналістами, деякі одягали маски лише коли бачили камеру. В одному з павільйонів продавець навіть перейшов до погроз журналістам!!!
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди,
або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 

your ad here

Волна поднимается: комуняки Пекина играют в молчанку и пытаются прикинуться шлангом

Волна поднимается: комуняки Пекина играют в молчанку и пытаются прикинуться шлангом
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here

Обиженный карлик пукин «палит» контору за конторой в попытках снять “животворящие” санкции…

Обиженный карлик пукин «палит» контору за конторой в попытках снять “животворящие” санкции…

Это что же в россии такое происходит, что им просто-таки «срочно» надо «снять санкции»..?
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here

Началось! Мокшандский кремль дал свисток к позорному отступлению

Началось! Мокшандский кремль дал свисток к позорному отступлению


 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here

У Росії вбили трьох людей, підозрюваних у тероризмі

У Росії Національний антитерористичний комітет заявив, що в Єкатеринбурзі вбиті троє підозрюваних у підготовці терактів.

У повідомленні йдеться, що в Чкаловському районі Єкатеринбурга співробітники ФСБ провели контртерористичну операцію. На місці вилучені зброя, боєприпаси і саморобні вибухові пристрої.

Перед тим в одному з районів Єкатеринбурга і приміському окрузі був запроваджений режим контртерористичної операції.

За даними регіонального сайту URA.RU, операція проводилася на в’їзді до Єкатеринбурга. Підозрювані жили в покинутому садовому будиночку. При затриманні вони чинили опір і «зазнали поранень, несумісних із життям», пише видання.

your ad here

США та Ізраїль привітали рішення Німеччини щодо «Хезболли»

Сполучені Штати та Ізраїль привітали рішення Німеччини визнати угруповання «Хезболла» терористичною організацією.

Посол США в Німеччині Річард Ґренелл закликав інші країни ЄС приєднатися до цього кроку. Німецька заборона на діяльність «Хезболли» на території країни «відображає рішучість Заходу протистояти глобальній загрозі, яку становить» ця організація, заявив Ґренелл і додав, що бойовикам «не можна дозволити використовувати Європу як безпечний притулок для підтримки тероризму в Сирії та в усьому світі».

Заява американського дипломата подібна до реакції міністра закордонних справ Ізраїлю, який також закликав інші європейські країни наслідувати приклад Берліна. «Це дуже важливе рішення і цінний та вагомий крок у глобальній боротьбі з тероризмом», – заявив міністр Ісраель Кац.

 

Раніше 30 квітня Німеччина заборонила діяльність підтримуваного Іраном угруповання «Хезболла» на своїй території та кваліфікувала цю організацію як «терористичну».

your ad here

Уникальный рецепт паштета из куринной грудки. The unique recipe! Chicken pate from boneless breast

Уникальный рецепт паштета из куринной грудки. The unique recipe! Chicken pate from boneless breast.

Это блюдо необыкновенное! Это быстрый американский рецепт. Берем куринную грудку. У меня в этот раз 2 грудки. Режем на несколько частей и кладем в духовку. Добавляем туда же сыр Филадельфия оригинальный (у меня 250гр) и приправу. У меня это 1 пачка сухой. И все. Просто ставим на режим готовки или быстрый (3 часа) или долгий (6 часов). Достаем, измельчаем в комбайне и готово! Можете подавать с чем угодно. Завернуть в лаваши, блины, намазать на хлеб, печенье. Просто к рису, макаронным изделиям подать.

Приятного аппетита!
 

 
This dish is an extraordinary! This is a quick American recipe. Take the chicken boneless breast. I took 2 boneless breasts. We cut into several parts and put in Sloe Cooker (Crock Pot). Add the Original Philadelphia cream cheese there (I have 250g) and seasoning. I have it 1 pack dry of Ranch, the Original (Hidden Valley). And that’s all. We simply set up the cooking mode to either fast (3 hours) or long (6 hours). We take out, chop in the procesor (I use the Ciusinart) and that’s ready! You can serve with anything. Wrap in pita bread, crepes. It goes perfectly with fresh bread and cookies. Just serve with rice, pasta and etc.

Enjoy!
 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети SeLLines пишите сюда.
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети Купуй!
 

your ad here

Тыквенный суп. Идеальный суп для идеальной фигуры! Pumpkin soup. Healthy soup for the nice shape!

Тыквенный суп. Идеальный суп для идеальной фигуры! Pumpkin soup. Healthy soup for the nice shape!

Это очень полезный вегетарианский суп для тех кто хочет быть здоровым и красивым. Вам понадобится:
– 0,5 кг нарезанной квадратиками тыквы
– 1 мелко порезанная луковица
– 1 большой зубчие чеснока
– пучок зелени (укроп, петрушка)
– соль, перец по вкусу.
И немного сливок.

Подавайте с рубленной зеленью и различными семечками.

Приятного аппетита!
 

 
This is a very healthy vegetarian soup for people who want to be healthy and get a nice shape. You need:
– 0.5 kg diced pumpkin
– 1 chopped onion
– 1 large garlic cloves
– a bunch of greens (dill, parsley)
– salt, pepper to taste.
And a some cream.

Serve with chopped greens and various seeds.

Enjoy!
 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети SeLLines пишите сюда.
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети Купуй!
 

your ad here

Маски сброшены: генерал-отступник хафтар предал обиженного карлика пукина в Ливии

Маски сброшены: генерал-отступник хафтар предал обиженного карлика пукина в Ливии.

Как только Реджеп Эрдоган обрушил на хафтара всю мощь своей армии, устроив ихтамнетам горячий прием, то он тут же сбросил маску военного командира
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here

Страна-дауншифтер: безработица и нищета “обнулят” бывшего “подполковника кгб”…

Страна-дауншифтер: безработица и нищета “обнулят” бывшего “подполковника кгб”…

Падение доходов бюджета — это, в первую очередь, падение благосостояния россиян, и перед правительством остро стоит вопрос распечатывания последнего резервного фонда, ФНБ, на что в кремле идут с большим скрипом…
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here

Саакашвілі – розбір одеських польотів і прольотів

Саакашвілі – розбір одеських польотів і прольотів
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди,
або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 

your ad here

Поліція напала на журналіста Кутєпова, а країною керує колективний дегенерат тищенко. Підсумки правління зе-команди

Поліція напала на журналіста Кутєпова, а країною керує колективний дегенерат тищенко. Підсумки правління зе-команди.

Історія з тищенком та побиттям поліцейськими журналіста Кутєпова показує одне – ми живемо в тоталітарній мусорській країні.

Блог про українську політику та актуальні події в нашій країні
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди,
або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 

your ad here

Контрольный по пукинскому газпрому: Польша нанесла мощный удар в кремлевскую кубышку

Контрольный по пукинскому газпрому: Польша нанесла мощный удар в кремлевскую кубышку
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here